Урочиста хода єдності та миру відбулась у Бершаді

Птн, 11/05/2018 - 09:45

Відзначаючи 73-ю річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,  бершадчани пройшлись урочистою ходою єдності та миру.  Очолювали колону учасники бойових дій на сході України - прапороносці,  ветерани Другої світової війни, голова районної ради Михайло Бурлака, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, міський голова Михайло Кольченко, делегації трудових колективів , громадськість міста, представники Ради церков, школярі та молодь.

Урочиста хода розпочалася із площі Героїв України центральними вулицями міста  до Меморіалу Слави міста, де відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня Перемоги над нацизмом.

Друга світова війна  найжорстокіша і найкровопролитніша в історії людства, яка забрала десятки мільйонів людських життів. Величезних втрат зазнала і Україна,  практично немає жодної родини, яку б не зачепило чорне крило воєнного лихоліття. Ті трагічні події не підлягають забуттю. Об’єднавшись в урочисту колону сивочолі ветерани і молоде покоління бершадчан вшанували пам’ять і героїчний подвиг мужніх воїнів, які врятували світ від нацизму та героїчно захищають від ворога незалежність Української держави на сході України сьогодні.