Урочисте покладання квітів з нагоди Дня незалежності

Пон, 28/08/2017 - 09:30

24 серпня 2017 року в ході заходів з нагоди 26-ї річниці незалежності України голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, міський голова Михайло Кольченко, делегації трудових колективів, організацій, громадськості поклади квіти до пам’ятного знака Героям Небесної Сотні.

Також делегацією від урочистого зібрання було покладено квіти загиблим захисникам незалежності: до меморіальних дошок Юрію Коваленку та В’ячеславу Дремлюху на фасаді Бершадської ЗОШ та районного будинку культури, пам’ятного знака В’ячеславу Дремлюху, до Меморіалу Слави загиблим у роки Другої світової війни.

Урочистості та покладання квітів відбулися у територіальних громадах, де поховані загиблі захисники незалежності та територіальної цілісності України.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації