Урочисті заходи з нагоди Дня журналіста

Срд, 06/06/2018 - 15:15

Сьогодні, 6 червня, у залі засідань районної газети "Бершадський край" відбулися урочисті заходи з нагоди Дня журналіста, в яких взяли участь заступник голови районної ради Сергій Пересунько, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник  міського голови Віталій Синявський та голова ТОВ "Прогрес", меценат та добрий друг редакції Олександр Кавун, члени колективу редакції, позаштатні кореспонденти та дописувачі газети.
    Вітаючи присутніх зі святом, Сергій Васильович Пересунько насамперед подякував  працівникам районної газети за об’єктивізм, за  реалістичні погляди на події та побажав здоров’я міцного, щедрих гонорарів і благополуччя, безмежної творчої енергії, мудрості, таланту, творчих досягнень на благо розквіту нашого Бершадського краю.

Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено вісьмох працівників редакції районної газети. Традиційно, головою ТОВ "Прогрес" Олександром Кавуном з найкращими творчими побажаннями було вручено  щорічну премію ім.Василя Думанського, яку засновано знаменитим хліборобом Федором Кавуном, та вручається щорічно громадським кореспондентам. Цьогорічну премію ім.В. Думанського отримав Дьомін Олександр Олександрович.
    Перед учасниками заходів виступив редактор районної газети Федір Шевчук, який поділився творчими досягненнями колективу та планами на перспективу. Також редакція відмітила кращих кореспондентів, працівників газети, ветеранів галузі грамотами, подяками та грошовими преміями.
    Багато гарних побажань прозвучало із уст Заслуженого журналіста України Петра Маніленка, спонсора газети Олександра Кавуна, голів районної організації ветеранів України Володимира Крамара та міської організації Людмили Князєвої, заступника директора Бершадської музичної школи ім. Р. Скалецького Наталії Сторожук,  директора районної бібліотеки Наталі Леви, - всі вони є активними творцями місцевого часопису.
     Свої виступи на урочистостях представили  вихованці  музичної школи та викладач Андрій Лавренюк (баян).  Також на святі було представлено  виставку ляльок - мотанок, яку презентувала автор Цимбалюк Марія Миколаївна.