Урочисто проводжали юнаків весняного призову до лав Збройних Сил України

Чтв, 05/05/2016 - 09:45

Сьогодні, 5 травня, У Бершадській дитячій музичній школі ім.Р.Скалецького  відбулися урочисті проводи  призовників строкової  служби з Бершадського району до Збройних сил України . Майбутніх захисників Вітчизни   прийшли провести представники районної та міської влади, родичі, близькі,волонтери та молодь.

Юнаків ,які найближчим часом поповнять ряди Збройних Сил України із цією важливою подією у їхньому житті привітали  та сказали напутні слова голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та заступник міського голови Володимир Менюк. Традиційно керівники району вручили юнакам подарунки та обереги, виготовлені школярами.

Виконуючий обов’язки військового комісара районного військкомату Юрій Гуцол  зачитав наказ про призов на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

У заходах брав участь заступник військового комісара обласного військового комісаріату підполковник Олександр Щербатий, який відмітив, що строковики не служитимуть у військових підрозділах, які залучені до проведення антитерористичної операції на сході України. Вони служитимуть виключно в пунктах постійної дислокації своїх військових частин.

Майбутні строковики отримали настанови та практичні поради від учасника АТО у із Флориного Миколи Андрющенка, голови районної організації ветеранів війни і праці Володимира Крамара, та голови районної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Анатолія Івасика.

Хвилюючі слова від імені батьків, сини яких ідуть в армію, прозвучали з уст матері одного із них -  Наталії  Амбросімової із П’ятківки. Вона висловила надію, щоб сини через рік служби повернулися  живими та здоровими до рідної домівки.

В свою чергу, за всіх майбутніх військовослужбовців  Іван Обідник пообіцяв гордо нести їхній священний обов’язок і не зганьбити честь Бершадського краю.

Працівники районного Будинку культури та вихованці Бершадсьскої дитячої музичної школи подарували призовникам та всім присутнім чудові музичні привітання.

Попрощавшись з родичами і друзями, тепер юнаки пройдуть курс навчання, отримають зброю та складуть присягу на вірність народові України. А далі – вишкіл у військовій частині протягом року-півтора, коли вони опановуватимуть відповідну спеціальність. За цей час чоловіки не тільки набудуть військовий досвід, але й загартують характер.