Уряд затвердив зміни до Методики формування спроможних територіальних громад

Втр, 12/09/2017 - 10:30

На засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Методики формування спроможних територіальних громад», якою Методику формування спроможних територіальних громад приведено у відповідність до вимог законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо добровільного приєднання територіальних громад» та «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо особливостей добровільного об’єднання територіальних громад, розташованих на території суміжних районів».

Змінами, зокрема, передбачається, що у разі входження до складу ОТГ однієї або кількох територіальних громад, розташованих на території суміжного району, розширенню підлягають межі району, на території якого розташований адміністративний центр утвореної ОТГ.

Прийнята постанова сприятиме утворенню спроможних територіальних громад.

Нагадаємо, що в Україні діє 413 об’єднаних територіальних громад та ще у 202 об’єднаних територіальних громадах Центральною виборчою комісією на 29 жовтня призначено перші місцеві вибори.