В Бершадському районі відбувся перший семінар-тренінг з написання проектів за підтримки ПАТ "Миронівський Хлібопродукт"

Птн, 19/05/2017 - 10:30

    В  рамках проекту «Село. Кроки до розвитку (Вінниччина 2017)»18 травня 2017 р в м. Бершадь Кординатором конкурсу на Вінниччині - Спілкою підприємців «Стіна», для  ініціативних  громадян, що  бажають  створити  або  розширити  власну  справу  в сільській  місцевості проведено  семінар-тренінг.

    Мета проекту– створити бізнес-план, який має як комерційну складову (отримання прибутку), так і соціальну (створення робочих місць, надання допомоги місцевим освітнім закладам, проведення навчань чи тренінгів серед населення тощо).
 Участь  у  заході  взяли,  як діючі суб’єкти підприємницької діяльності, так і ті, що бажають створити власний бізнес, представники  сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Подільська надія», представники громадських  організацій та благодійного фонду, ініціативні жителі району.
    У  ході  семінару  експерти СП «Стіна» розповіли про умови, етапи та особливості конкурсу, цілі та завдання проекту. Детально ознайомили учасників з  аплікаційною формою для участі  в  конкурсі.
Надавали консультативну  та  роз’яснювальну  роботу  з  питань  написання  бізнес-плану, аналізували  різні  моменти, що  виникають  в процесі  створення  та  ведення  власного  бізнесу.
    Учасники  зібрання  мали  можливість  отримати  відповіді  на питання, що виникають у їхній  практичній  діяльності.
Експерти СП «Стіна» будуть супроводжувати та надавати консультації особам, які мають бажання прийняти участь у конкурсі.
Зустріч пройшла в форматі конструктивного діалогу та  активного  спілкування.
Щиро  дякуємо  організаторам за  проведений  захід,  та  бажаємо  успіхів  учасникам  тренінгу у  розробці  та  реалізації  своїх  бізнес-ідей!
     Довідково: Конкурс мікрогрантових проектів «Село. Кроки до розвитку» публічного акціонерного  товариства «Миронівський хлібопродукт»,  у партнерстві з Вінницькою ОДА, спрямований на стимулювання соціальної активності у сільських громадах та має на меті підтримку кращих бізнес-ініціатив громадян, зокрема у розвитку соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю. Кординатором конкурсу на Вінниччині виступає Спілка підприємців «Стіна».
20 найкращих проектів від Бершадського, Гайсинського, Тростянецького, Тульчинського та Немирівського районів Вінницької області, які стануть переможцями конкурсу отримають грант (безповоротну фінансову допомогу) на реалізацію власного проекту у розмірі 40 000 гривень.
    Учасниками конкурсу можуть бути як неприбуткові так і прибуткові організації: громадські організації, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, фермерські господарства, приватні підприємства та інші форми малого підприємництва, фізичні особи-підприємці та ініціативні групи громадян (незареєстровані до подання заявки на конкурс), громадяни, які зареєстровані/проживають та/або працюють на території Вінницької області, які подадуть до 30 червня 2017 року до  Спілки підприємців «Стіна» свої проекти бізнес-планів, діяльність яких здійснюватиметься в селі, або селищі міського типу вищезазначених районів.
     Більш детальна інформація про конкурс «Село. Кроки до розвитку» на сайті координаторів конкурсу – ГО «ВОО «Спілка підприємців «Стіна»: www.stina.org.ua
Запрошуємо взяти участь у конкурсі!

Відділ економічного розвитку, житлово-комунального господарства  та  інфраструктури райдержадміністрації