В Кошаринецькій громаді є команда однодумців, які впевнено дивляться вперед та вболівають за майбутнє рідного села

Чтв, 07/09/2017 - 15:30

Візит голови районної ради Михайла Бурлаки та голови Бершадської райдержадміністрації Івана Стефанцова у громаду с. Кошаринці відбувся 06 вересня 2017 року. Голова села  Світлана Токаренко  поінформувала про  основні здобутки та проблеми над якими працюють у Кошаринцях. На виїзному прийомі був присутній  депутат районної ради, керівник місцевого сільськогосподарського підприємства «Промтехагросервіс»  Сергій Царюк.

Мова велася про роботи, які проводяться для забезпечення нормального функціонування закладів соціальної сфери села. В даний час ведуться роботи по водопостачанню  школи та дитячого садка.  Незабаром відкривається цех по виробництву тротуарної плитки, у планах запуск хлібопекарні - все це сприяє відкриттю додаткових робочих місць і розвитку села.

На прийом до керівників району прийшла група мешканців села Кошаринці, яких турбувало одне питання - недостатня потужність електроенергії. Таким чином є проблеми із роботою побутових електроприладів, а незабаром похолодання. Керівники району запропонували написати колективне звернення, яке буде розглянуто в найближчі дні.

Очільники району також цікавились розрахунками, щодо орендної плати за користування землею, яка перебуває під господарськими будівлями в межах та за межами населеного пункту. Інформацію надала інспектор із земельних питань Юлія Дорош.

У ході поїздки керівники району відвідали Кошаринецьку ЗОШ І-ІІ ступенів. Ознайомились з роботою школи у перші дні навчального року  та підготовкою навчального закладу до роботи в осінньо-зимовий період. Під час екскурсії у школі відвідали першокласників  та трохи старших школярів. Класи затишні, відремонтовані, естетично оформлені. Цього року школа  відзначає свій ювілей - 30 років з дня відкриття. З нагоди ювілею та Дня знань  депутат районної ради Сергій Царюк подарував школі обладнання для комп’ютерного класу. Дев’ять новеньких комп’ютерів, підключення до мережі Інтернет, відповідні меблі, світле приміщення  - все це для сучасного навчання кошаринецьких дітей. Також було встановлено новий сучасний паркан біля школи. За розуміння і підтримку директор школи подякувала Сергію Станіславовичу Царюку, який ніколи не стоїть осторонь їхніх проблем.

Побували і у дитячому садочку, де для комфорту малечі все зроблено талановитими руками. Радує  те, що в дитячому садочку працюють креативні, творчі  спеціалісти. Тут виховується 15 дітей у групі змішаного типу. Вагому підтримку має дитячий заклад від батьків та  ПП «Промтехагросервіс» : замінені вікна та двері,  оновлені меблі,  ігрові майданчики, нові куточки. У такому дитячому садочку приємно побувати і дорослим та порадіти за дітей, для яких оформлені спортивна кімната, кімната казок, затишна спальня та ін.

В ході візиту піднімалося питання підготовки до виконання районної програми поводження з твердими  побутовими  відходами, яка у наступному році вже почне діяти, також керівники району цікавились, як часто у село приїжджає сімейний лікар, чи поінформовані про урядову програму  «Доступні ліки», чи встановлений розмір плати за користування земельними паями для одноосібників. За підсумками виїзного прийому відзначено позитивну співпрацю сільського голови, депутатів та місцевого сільгосппідприємства «Промтехагросервіс». Видно, що в Кошаринецькій  громаді є команда однодумців, які впевнено дивляться вперед та вболівають за майбутнє рідного села.  Для прикладу досвід роботи таких закладів освіти,як школа і дитячий садок у с. Кошаринцях треба показувати  іншим. Бо тут уміють і хочуть працювати, а це чи не найголовніше.

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації.