В області відбудуться навчання для представників місцевих рад

Втр, 13/02/2018 - 14:00

22 лютого в приміщенні Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Вінницької області відбудеться фахова майстерня на тему: «Секторальні реформи, як невід’ємна складова процесу децентралізації: бюджетна політика». До навчань запрошуються представники обласної та районних рад.

Програма передбачає обговорення проблемних питань із зазначеної теми та шляхи їхнього вирішення. Також аналізуватиметься нормативно-правова база щодо практичного застосування законів і підзаконних актів.

Фахова майстерня проводитиметься в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми матимуть можливість поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями.

Зареєструватись на навчання можна за номером телефону (044) 484-05-64, або написавши на адресу електронної скриньки uaror@ukr.net. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Інфографіка на лютий 2018 року             Програма Вінниця орбюджет 0.24 MB, 13.02.2018