В Осіївській громаді створюються умови для дозвілля жителів села

Втр, 30/01/2018 - 12:00

В минулому році Осіївська сільська рада, розробивши проект «Осіївський культурно-інформаційний, спортивний та дозвіллєвий центр»,  взяла участь у першому районному конкурсі проектів розвитку територіальних громад та стала переможцем.

Метою проекту було підвищення рівня культурного, фізичного та інтелектуального розвитку жителів села шляхом  створення комфортних умов для змістовного дозвілля та занять спортом дітей та молоді села, залучення їх до здорового способу життя.

В рамках проекту було замінено 4 вікна та вхідні двері в Осіївській бібліотеці, 3 вікна  в кабінеті директора Осіївського будинку культури, встановлено інфрачервоні обігрівачі в бібліотеці та двох кімнатах гурткової роботи Осіївського будинку культури.

На реалізацію названих заходів використано 126,5 тис.грн., з яких 48,5 тис.грн. кошти районного бюджету та 78,0 тис.грн.  сільського бюджету.

Завдяки створеним комфортним умовам діти та молодь можуть із задоволенням відвідувати бібліотеку та гуртки в будинку культури.