В райдержадміністрації обговорено головні завдання та пріоритетні напрямки діяльності органів державної виконавчої влади Бершадщини

Пон, 09/09/2019 - 14:00

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський провів оперативну нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району, за участі заступника голови районної ради Сергія Пересунька.

В ході наради розглянуто та проаналізовано питання  впровадження Нової української школи в районі: здобутки та виклики - інформувала начальник відділу освіти, фізичної культури і спорту Оксана Тартачна.

Про підготовку підприємств та організацій до роботи в зимовий період 2019-2020 років. Проблеми та шляхи їх вирішення доповів заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку Сергій Корнелюк.

Заступник  начальника управління соціальної та молодіжної політики Валентин Кушпела інформував щодо нарахування і виплати населенню субсидій, зміни в законодавстві, та запровадження нових правил призначення субсидій.

На нараді наголошено на важливості зосередження зусиль для  належного освоєння коштів 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад, субвенції на соціально-економічний розвиток району та придбання житла для дітей сиріт і дітей позбавлених батьківського піклування, аналізу виконання місцевих бюджетів, підготовку до  введення в експлуатацію Красносільської амбулаторії ЗПСМ та 100% виконання завдань по вторинній ланці медичного обслуговування, яка з 1 квітня2019 року буде переведена на фінансування з бюджету Національної служби здоров’я України.

Підсумував роботу наради перший заступник голови райдержадміністрації, який також  окреслив головні завдання та надав ряд доручень керівникам окремих структурних підрозділів.