В школах району пролунав перший дзвоник!

Птн, 01/09/2017 - 13:45

В усіх школах Бершадського району 1 вересня відбулося свято Першого дзвоника. Воно особливо хвилююче для тих, хто вперше переступає шкільний поріг.

Для першокласників і старшокласників цей день є одним  з найбільш зворушливих. За багаторічну історію відзначення свята Першого дзвоника цей день став Днем знань, початком нового та незвіданого. Урочисто  його відзначили у Крушинівській ЗОШ І-ІІ ступенів. Школярі, вчителі, батьки, представники влади  зібрались традиційно, щоб разом розпочати новий навчальний рік. З привітаннями та настановами до школярів  звернулася директор школи Кулик Галина Олександрівна, яка вручила грамоти учням школи за високі досягнення в навчанні.       Голова районної ради Бурлака Михайло Григорович привітав всіх присутніх зі святом Першого дзвоника – Днем знань, також очільник району відзначив велику тісну співпрацю керівника СТОВ "Лан, депутата районної ради Сергія Савченка, сільського голови Григорія Вербецького та активу села та подякував їм за співпрацю. Це в першу чергу дає змогу забезпечувати утримання однієї з найбільших інфраструктур району. І як результат - в цьому році Маньківська територіальна громада стала двічі переможцем 14 обласного конкурсу розвитку територіальних громад  з проектами: "Здорова дитина - щаслива родина" (с. Крушинівка),  та "Енерго- та ресурсозбереження задля майбутнього: ефективне тепло - запорука здоров'я, успішності дітей (с. Шумилів).

Також Михайло Бурлака вручив подяку Савченку Сергію Павловичу за постійну підтримку та участь у співфінансуванні різних районних проектів. Голова районної ради відмітив -  « Ваша підтримка — свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем освіти в громаді, розуміння непересічної важливості шкільного виховання." Також керівник району вручив  директору школи сертифікат на отримання  мультимедійного обладнання, яке було придбано за рахунок державної субвенції за сприяння депутата Верховної Ради України Миколи Кучера.  «Дії районної влади скеровані на забезпечення зростання видатків на освіту з різних джерел фінансування, забезпечення закладів освіти всім необхідним. І тому, дуже приємно розуміти, що ініціативи, спрямовані на розвиток освітянської галузі нашого району завжди підтримуються, і цей подарунок є яскравим підтвердженням того.»

Також зі словами вітання до дітей та всіх присутніх звернулись керівник СТОВ "Лан" Сергій Савченко, сільський голова Григорій Вербецький , які вручили учням подарунки - спортивний інвентар.  Приватний підприємець Січак Олексій Григорович долучився до поздоровлень учнів та педагогічного колективу та подарував школі кольоровий принтер.

Незабутньо і зворушливо звучали вірші з уст маленьких першокласників, яких в цьому навчальному році буде семеро. Для них - це новий етап, це початок шляху, тривалістю в одинадцять років, у країні знань. На завершення урочистої лінійки, хвилююче зазвучав дзвіночок у руках маленької першокласниці, який покликав школярів до класів на перший урок «Україна – Європейська держава».