Ветерани Бершадщини отримали вітання від народного депутата України Миколи Кучера

Срд, 10/05/2017 - 08:15

8 травня 2017 року надний депутат України Микола Кучер зустрівся із ветеранами та учасниками Другої світової війни, жертвами нацистських переслідувань та в'язнями гетто. Зустріч відбулася за участю голови райдержадміністрації Івана Стефанцова, голови районної ради Михайла Бурлаки, Бершадського міського голови Михайла Кольченка.

Микола Іванович привітав учасників заходу з 72-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, побажавши здоров'я та довгих років життя. Він виразив щиру вдячність за відвойоване мирне небо, післявоєнну відбудову країни та активну громадську позицію ветеранів протягом усього житття.

До вітань приєдналися керівники району, відмітивши, що героїчний приклад батьків та дідів, дав моживість виховати сучасне покоління молодих захисників незалежної України.

Учасникам заходу міста було вручено продуктові набори від народного депутата України Миколи Кучера, а ветеранам сіл району-доставлено за місцем проживання ( всього - 89 продуктових наборів).

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю апарату райдержадміністрації