Відбудеться спільне засідання постійних комісій районної ради.

Срд, 06/06/2018 - 10:00

8 червня 2018 року о 10-00 год. в залі засідань районної ради (ІІ поверх) відбудеться спільне засідання  постійних комісій районної ради.

На порядок денний вносяться наступні питання:

1. Про проведення співбесіди з кандидатом на посаду директора КУ "Бершадський інклюзивно - ресурсний центр" Загарій Людмилою Григорівною.

2. Про проведення співбесіди з кандидатом на посаду директора Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Соціалістичної Праці Кузика Григорія Йосиповича Чабанюком Олегом Анатолійовичем.

3.  Про проведення співбесіди з кандидатом на посаду директора Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Соціалістичної Праці Кузика Григорія Йосиповича Кравець Людмилою Анатоліївною.

Після цього відбудуться засідання постійних комісій окремо, де будуть визначені кандидатури претендентів для їх призначення на вакантні посади і внесення їх на розгляд пленарного засідання та розглянуті питання, що плануються до розгляду на 20 сесії районної ради 7 скликання.