Відбудеться засідання постійної комісії з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації

Срд, 06/02/2019 - 10:30

12 лютого о 9:40 в залі засідань районної ради відбудеться засідання постійна комісії з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації з порядком денним:

1. Проведення конкурсу на право оренди нежитлового вбудованого приміщення №48 площею 11,6м2 (ринкова вартість 22900грн. згідно висновку про вартість майна від 11.12.2018), що розташоване на другому поверсі будівлі адміністративного будинку за адресою: м.Бершадь, вул.Героїв України, 11 для використання приміщення органами управління (офіси) підприємств і установ, фірм, компаній та інших суб’єктів господарювання.

2. Проведення конкурсу на право оренди нежитлового вбудованого приміщення №4 площею 9,4м2 (ринкова вартість 20620грн. згідно висновку про вартість майна від 19.11.2018), що знаходиться на першому поверсі будівлі неврологічного відділення, підрозділу фізіотерапія та ЛФК літ.«Р» комплексу будівель та споруд Бершадської ОЛІЛ за адресою: м.Бершадь, вул.Будкевича, №2 для провадження підприємницької діяльності в галузі охорони здоров’я.

3. Різне.