Відбудеться засідання постійної комісії з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації з порядком денним

Пон, 08/04/2019 - 14:30

9 квітня о 9:40 в залі засідань районної ради відбудеться засідання постійної комісії з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації з порядком денним:

1. Проведення конкурсу на право оренди нежитлового вбудованого приміщення №74 площею 18,2м2 (ринкова вартість 35411грн. згідно висновку про вартість майна від 01.03.2019), що розташоване на третьому поверсі будівлі адміністративного будинку за адресою: м.Бершадь, вул.Героїв України, 11 для використання приміщення органами управління (офіси) підприємств і установ, фірм, компаній та інших суб’єктів господарювання.