Відбулась 17 сесія районної ради 7 скликання

Срд, 28/02/2018 - 16:00

28 лютого під головуванням Михайла Бурлаки відбулося чергове пленарне засідання сімнадцятоїї сесії Бершадської районної ради сьомого скликання.
     Цьому передувала робота  засідання президії та засідань профільних постійних депутатських комісій, на яких  депутати погодили перелік питань  сесії районної ради.
     Перед  початком пленарної частини  Михайло Бурлака запропонував присутнім народним обранцям та запрошеним хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих воїнів та цивільних громадян, які   відстоювали цілісність та незалежність нашої держави.
    Після затвердження поряду денного за основу, Михайло Григорович довів до відома присутніх про те, що на засіданні президії було вирішено внести зміни до порядку денного шляхом включення до нього питання «Про районну програму забезпечення поінформованості населення та висвітлення діяльності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування в засобах масової інформації на 2018 - 2020 роки». Більшістю голосів  дане питання було включено до порядку денного пленарного засідання.
    Перейшовши до розгляду питань, депутати заслухали  інформацію керівника Бершадської місцевої прокуратури Володимира Гирби про стан законності в районі та результати діяльності місцевої прокуратури за 2017 рік. Володимир Михайлович навів статистичні дані по різних напрямках діяльності прокуратури. З його слів, рівень злочинності протягом звітного року на території Бершадського, Чечельницького, Піщанського, Крижопільського, Тростянецького, Теплицького районів та м. Ладижин знизився, вчинено 1571 злочин, що на 137 злочинів або 8 % менше, ніж за 2016 рік. Спостерігається тенденція до зменшення особливо тяжких, тяжких, середньої тяжкості злочинів, умисних вбивств, крадіжок, шахрайств, незаконних заволодінь транспортними засобами. Однак, негативним явищем є збільшення кількості грабежів, розбоїв, злочинів проти життя та здоров’я людини.
    Ще кілька цифр зі звіту прокурора: цього року вирішено 506 письмових звернень, 197 відправлено за належністю, 7 повернуто без розгляду. Також прокуратурою опубліковано 111 матеріалів в друкованих, електронних ЗМІ, надано 70 інформацій в органи влади.
    Після виступу депутати задавали доповідачу питання, після чого прийняли рішення взяти до відома інформацію керівника Бершадської місцевої прокуратури.
    Головний лікар Бершадської ОЛІЛ Лілія Брикуля озвучила кандидатури  Госпітальної ради Східного госпітального округу Вінницької області від Бершадського району. До її складу  увійшли:
 - Брикуля Лілія Іванівна - депутат Бершадської районної ради 7 скликання, головний лікар Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування;
 - Мазур Людмила Йосипівна - начальник фінансового управління Бершадської райдержадміністрації;
 - Стефанцов Іван Васильович - голова Бершадської районної державної адміністрації.
    Лілія Іванівна надала  роз’яснення щодо алгоритму  створення Госпітальної ради госпітального округу, відповідно до законодавчої бази Кабінету Міністрів України  та МОЗ,  відмітивши  величезну роботу районної влади  щодо покращення матеріальної бази  та побутових умов медичних закладів району, закупки  медичного  обладнання та ліків. Відповідно  до розпорядження КМУ від 20 грудня 2017 року №953 «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Вінницької області» у Вінницькій області  затверджено 4 госпітальних округи, кожен із яких має подати кількість учасників до Госпітальної ради. Бершадський район має подати 5 представників: 3 представники   від району та 2 представники ОТГ.Після детального аналізу стану справ у медичній галузі району та матеріально – технічного забезпечення закладів, який зробила головний лікар району, депутати затвердили запропонований склад ради.
   Під час засідання сесії пройшло обговорення питання щодо передачі майна у безоплатне користування Бершадській райдержадміністрації та Про районну програму забезпечення поінформованості населення та висвітлення діяльності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування в засобах масової інформації на 2018 - 2020 роки.
     В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з усіх питань порядку денного з внесеними змінами.