Відбулась презентація книги «Серединка – тепла крапка на карті України»

Втр, 17/12/2019 - 13:45

Сьогодні у читальній залі Бершадської центральної районної бібліотеки відбулась презентація книги «Серединка – тепла крапка на карті України». Автори Федір Шевчук та Петро Маніленко розповідають про історію села від найпершої згадки про нього і до сьогодення.

Присутніх вітали голова районної ради Михайло Бурлака та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський. Керівники відзначили натхненну творчу працю, пошук  краєзнавців та висловили вдячність усім хто допоміг у виданні цієї книги.

Видано книгу за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА і комунальної установи «Видавничий дім «Моя Вінниччина».  Доклав до цього своїх зусиль і керівник  місцевого агропідприємства Олександр Кавун.

До участі у презентації долучились бершадські краєзнавці, члени Спілки журналістів України, бібліотечні працівники. Презентація книги з історії села Серединка стала дійсно неординарною і значимою подією для Бершадщини.