Відбулась звітно-виборна конференція районної організації ветеранів України

Птн, 18/10/2019 - 15:45

18 жовтня 2019 року, в залі засідань РДЮСШ «Ровесник» відбулась звітно-виборна конференція  Бершадської  районної організації ветеранів України. У її роботі  взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник  голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, делегати та члени первинних організацій ветеранів,  голови громадських організацій, керівники органів місцевого самоврядування міста і сіл, керівники   структурних підрозділів  районної державної адміністрації, установ та організацій району.

Учасники  конференції хвилиною мовчання вшанували  пам’ять загиблих та померлих ветеранів.

Із звітом про роботу Ради ветеранських організацій району виступив голова ради, голова громадської організації  «Бершадська районна організація ветеранів України» Володимир  Крамар.  Який зазначив, що завершуються повноваження нинішнього скликання ради ветеранів району, зупинився на аналізі проведеної роботі ради ветеранів та відзначив співпрацю з первинними організаціями та органами влади району. Основне завдання ради ветеранів  району - захищати законні права, соціальні, економічні і духовні інтереси ветеранів війни, дітей війни, усіх людей похилого віку та брати активну участь у патріотично-виховній роботі серед школярів та населення району.

Голова ревізійної комісії Микола Года Микола поінформував про використання коштів радою ветеранів району за період з 2015-2019рр.

В обговоренні доповідей  взяли участь Людмила Князєва, Іван Гладиборода, Анатолій Цюнь.

Виступаючи перед присутніми на конференції, голова районної ради Михайло Бурлака та перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський подякували ветеранам за тісну співпрацю, за вагомий внесок у патріотичне виховання молоді, за трудовий неспокій ветеранів, за добрі справи і активну життєву позицію. При цьому зазначили, що між ветеранською організацією й районною владою склалися міцні, конструктивні взаємини, в основі яких покладено принципи взаєморозуміння й відповідальності.

Заслухавши  звіти та виступи  учасники зібрання  обрали президію  ради районної організації ветеранів  та  ревізійну комісію.

Після обговорення відбулося обрання голови ради ветеранів району. Переважною більшістю голосів ветеранів, новим головою ради ветеранів району обрано Гладибороду Івана Антоновича.

За сумлінну багаторічну  активну громадську  діяльність, патріотизм, вагомий особистий внесок у розвиток ветеранського руху в районі керівники району вручили Подяку обласної державної адміністрації та обласної ради Крамару Володимиру Максимовичу.