Відбулася нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

Чтв, 06/12/2018 - 13:45

4 грудня у залі засідань Бершадської райдержадміністрації була проведена нарада з працівниками органів місцевого самоврядування.

В засіданні наради взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака та перший заступник голови райдержадміністрації   Володимир Ольшевський.

З питання щодо першочергових заходів на місцевому рівні в межах запровадження воєнного стану доповідав  перший заступник голови райдержадміністрації   Володимир Ольшевський.

Заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Сергій Корнелюк поінформував про підготовку проектів до участі у конкурсах розвитку територіальних громад.

Про обговорення плану перспективного розвитку Вінницької області на 2019-2021 роки у територіальних громадах району інформувала керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Гресько.

За підсумками наради надано роз'яснення та рекомендації.