Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

Птн, 08/06/2018 - 13:30

8 червня 2018 року в залі засідань районної ради під головуванням Михайла Бурлаки відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради.

В роботі засідання взяв участь голова районної державної адміністрації Іван Стефанцов, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту РДА Оксана Тартачна, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак.
     Згідно порядку денного роботи засідання депутати розглянули три питання:
1.Про проведення співбесіди з кандидатом на посаду директора КУ "Бершадський інклюзивно - ресурсний центр" Загарій Людмилою Григорівною;
2. Про проведення співбесіди з кандидатом на посаду директора  Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Соціалістичної Праці Кузика Григорія Йосиповича Чабанюк Олегом Анатолійовичем;
3. Про проведення співбесіди з кандидатом на посаду директора  Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Соціалістичної Праці Кузика Григорія Йосиповича  Кравець Людмилою Анатоліївною.
     За  підсумком інформації кожного із вищезазначених кандидатів їх взято до відома.
   Після спільного засідання відбулися окремі засідання всіх шести постійних комісій районної ради, де були розглянуті питання, які відносяться до їх компетенції, та визначені кандидатури претендентів для призначення на вакантні посади і внесення їх на розгляд пленарного засідання районної ради.