Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради

Втр, 26/06/2018 - 14:00

26 червня в залі засідань районної ради відбулось спільне засідання постійних комісій з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів та з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності і правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

На засіданні комісій розглянуто звернення гр..Невеличка Михайла Валерійовича.

У роботі комісій взяли участь заступник голови районної ради Сергій Пересунько, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак,  начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби у Бершадському районі Наталя Губко, начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Віктор Олійник,  заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Ніна Грицик, ініціатор звернення Михайло Невеличко, представник громадськості Ігор Климнюк.

Михайло Невеличко довів до відома присутніх членів комісій та запрошених зміст свого звернення, суть якого полягає в  забороні розміщення органічної суміші від утримання курчат-бройлерів ТОВ «Вінницька птахофабрика» на території Бершадського району.

В обговоренні даного питання взяли участь депутати: Сергій Савченко,Олександр Кавун, Сергій Царюк.

Володимир Ольшевський надав інформацію про вивчення вищезазначеного питання робочою групою райдержадміністрації.

Наталя Губко роз’яснила порядок розгляду такого роду звернень Держпродспоживслужбою.

За результатом розгляду звернення Невеличка М.В. члени постійних комісій одностайно вирішили:

1. Інформацію Невеличка М.В. взяти до відома.
  2. Рекомендувати гр..Невеличку М.В. для здійснення перевірки законності розміщення органічної суміші від утримання курчат-бройлерів ТОВ «Вінницька птахофабрика» звернутись до Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області (21036, м.Вінниця, вул..Максимовича, 19).