Відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та економічних реформ та з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування

Срд, 22/01/2020 - 14:00

22 січня під головуванням Сергія Царюка та Івана Пікули в залі засідань районної ради відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету та економічних реформ та з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Сергій Пересунько, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак, начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур,  заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Сергій Корнелюк,  заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Ніна Грицик.

Депутати розглянули  6 питань порядку денного.

Заступник начальника управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Сергій Корнелюк ознайомив членів постійних комісій з проєктом рішення «Про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району у 2019 році». Сергій Михайлович коротко назвав основні показники соціально-економічного розвитку району у 2019 році.

Далі депутати заслухали основні напрями розвитку, пріоритети діяльності, а також основні завдання, які покладені в основу програми соціально-економічного та культурного розвитку району на 2020 рік.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак інформував щодо проєкту рішення «Про внесення змін до окремих районних програм». Дане рішення підготовлено в зв’язку з реорганізацією апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, згідно розпорядження голови Бершадської райдержадміністрації від 25 листопада 2019 року №280 «Про затвердження граничної чисельності працівників Бершадської районної державної адміністрації» та зумовлене необхідністю внесення змін до окремих рішень районної ради, що в свою чергу дасть юридичні підстави для використання структурними підрозділами районної державної адміністрації коштів районного бюджету на виконання заходів районних програм.

Також Микола Петрович довів до відома  присутніх депутатів проєкт рішення «Про зняття з контролю рішень районної ради» в зв’язку з закінченням строків дії затверджених програм.

По наступних двох питаннях доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур.

По питанню «Про внесення змін до рішення 25 сесії районної ради 7 скликання від 21.12.2018 «Про районний бюджет на 2019 рік» (зі змінами) згідно розпоряджень голови райдержадміністрації» Людмила Йосипівна зупинилась по кожному прийнятому розпорядженні.

Прийняття проєкту рішення «Про внесення змін до рішення 31 сесії районної ради 7 скликання від 20.12.2019 «Про районний бюджет на 2020 рік» дасть можливість головним розпорядникам коштів районного бюджету своєчасно провести необхідні заходи. Людмила Йосипівна детально аргументувала виділення коштів по кожному розпоряднику.

За підсумком розгляду вищезазначених питань, члени постійних комісій районної ради з питань бюджету та економічних реформ та з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування погодили запропоновані проекти рішень та рекомендували голові ради внести їх до порядку денного чергової 32 сесії районної ради.

Депутати також заслухали ще один проєкт рішення про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік. Необхідністю його прийняття стало розпорядження голови райдержадміністрації від 27.11.2019 №284 «Про оптимізацію структури Бершадської районної державної адміністрації», згідно якого перейменовано ряд структурних підрозділів райдержадміністрації,  які являються головними розпорядниками коштів районного бюджету.

Депутати погодили запропонований  проект рішень та рекомендували голові ради внести його до порядку денного чергової 33 сесії районної ради.