Відбулось засідання круглого столу з питань надання пільг сім’ям загиблих військовослужбовців

Срд, 06/09/2017 - 13:15

5 вересня в залі засідань районної ради під головуванням Михайла Бурлаки відбулось засідання круглого столу з питань надання пільг сім’ям загиблих військовослужбовців та  організації заходів з увіковічнення в районі пам’яті наших земляків бершадчан, які загинули захищаючи цілісність та незалежність нашої країни. На даний захід запрошувались  Іван Стефанцов  - голова райдержадміністрації, Володимир Ольшевський – перший заступник голови райдержадміністрації, Сергій Пересунько - заступник голови районної ради, Михайло Кольченко – міський голова, Віктор Олійник  – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради,  Людмила Мазур - начальник фінансового управління РДА, Людмила Гаврилишина  - начальник управління соціальної та молодіжної політики РДА , Ілона Лялюцька - начальник відділу  Держгеокадастру у Бершадському районі Вінницькій області, Валентина Петровська – заступник Флоринського сільського голови, Анатолій Романенко  – заступник голови постійної комісії з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства, Анатолій Івасик – голова громадської ради при Бершадській РДА, Олег Клітинський  – голова спілки учасників АТО Бершадського району. Також на засіданні був присутній батько загиблого нашого земляка, Героя України Юрія Коваленка – Віктор Олексійович Коваленко.

В ході роботи Людмила Гаврилишина  - начальник управління соціальної та молодіжної політики РДА детально ознайомила присутніх з питань надання пільг сім’ям загиблих військовослужбовців. Також Людмила Іванівна  розповіла  про всі пільги та допомоги, якими користуються батьки Героя України Юрія Коваленка – Віктор Олексійович та Олена Іванівна.

Ілона Лялюцька доповіла присутнім про забезпечення  земельними ділянками учасників АТО та учасників бойових дій на території Бершадського району. Ілона Борисівна відмітила, що на даний час до відділу звернулось 562 громадян, що безпосередньо брали участь антитерористичній операції та учасники бойових дій для отримання викопіювань земельних ділянок, які будуть передані громадянам у власність для ведення особистого селянського господарства у кількості 215 ділянок, 31 ділянку надано для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та 15 ділянок для садівництва по м. Бершадь. Загальна площа виділених земель складає 847 га. На даний час  ГУ Держгеокадастру  прийнято 455 наказів «Про  надання дозволів на відведення земельних ділянок» та 258 земельних ділянок уже передано у власність учасникам АТО.

Міський голова Михайло Кольченко та Валентина Петровська – заступник Флоринського сільського голови інформували присутніх про  заходи, що проводяться  з метою увіковічнення пам’яті Героя України, підполковника Юрія Коваленка на території Бершадської  та Флоринської територіальних громад.

Присутні також заслухали інформацію міського голови та начальника  відділу містобудування та архітектури міської ради про хід виконання робіт з виготовлення пам’ятного знака «Героям боротьби за волю України».

Підсумовуючи засідання круглого столу, Михайло Бурлака відзначив актуальність проведення таких заходів та повідомив, що районна влада завжди відстоюватиме вирішення  проблем учасників антитерористичної операції та їх сімей.