Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених пунктів

Втр, 21/05/2019 - 16:00

21 травня 2019 року в залі засідань районної ради, під головуванням Олександра Кавуна, за участю  членів постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, реформування земельних відносин, охорони навколишнього середовища та благоустрою населених відбулось засідання комісії.
    В засіданні взяли участь: Бурлака Михайло Григорович - голова районної ради, Ольшевський Володимир Едуардович - перший заступник голови райдержадміністрації, окремі голови  сільськогосподарських товариств, сільських рад та запрошені. На порядок денний було винесено 6 питань:
    По першому  питанню інформував присутніх депутат районної ради Кавун О.Ф. щодо захисту охорони ґрунтів.  В обговоренні даного питання взяли участь Лялюцька І.Б., Царюк С.С., Дунаєвський В.В., Ольшевський В.Е., Олійник В.Л. За підсумками його розгляду інформація взята до відома.
    На звернення гр. Івасика А.О. щодо виділення земельних ділянок учасникам бойових дій для ведення особистого селянського господарства інформувала начальник відділу Дежгеокадастру у Бершадському районі Ілона Лялюцька. Вона підкреслила, що на даний час 736 учасників бойових дій  в тому числі 47 учасників бойових дій в Афганістані скористались своїм правом і отримали відповідні земельні ділянки. З метою подальшого вирішення питання було рекомендовано Івасику А.О. звернутися до територіальних громад про виділення земельних ділянок з зарезервованих земельних ділянок для учасників  АТО. Члени комісії взяли інформацію до відома.
    Про встановлення межі населених пунктів с.Війтівки, Кошаринців, Тернівки Бершадського району Вінницької області теж інформувала присутніх Лялюцька І.Б. Депутатами одноголосно було підтримано вищезазначені проекти та рекомендовано голові районної ради внести їх на розгляд чергової 28 сесії районної ради 7 скликання.
    Заступник лісничого Швидкий О.С. інформував «Про порядок і правила вирубки дерев в лісопосадках, які знаходяться під охороною «Бершадьрайагроліс». В ході жвавої дискусії і обговорення, депутати інформацію взяли до відома та рекомендували керівництву "Бершадьрайагроліс" професійніше підходити до свої обов’язків, а не бути бездіяльними щодо догляду за лісопосадками.