Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічних реформ

Втр, 11/07/2017 - 14:45

11 липня  під головуванням Пікули Івана Григоровича в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ, де розглядались питання, які внесені до порядку денного 12 сесії районної ради.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько.

На розгляд постійної комісії було винесено 3 проекти рішень.

По першому питанню «Про порядок формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм та включення їх до щорічних програм соціально-економічного та культурного розвитку Бершадського району» інформувала Світлана Цимбалюкначальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації. Доповідач  обґрунтувала необхідність прийняття даного Порядку з метою запровадження в районі єдиних методологічних засад з формування, фінансування районних програм, моніторингу їх виконання та раціонального використання бюджетних коштів.

З проектом рішення « Про затвердження Положення про порядок та умови відшкодування депутатам Бершадської районної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю» ознайомив Віктор Олійник - начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради. Даний проект рішення, ініціатором  якого є депутат Л.Крук, розробником – виконавчий апарат районної ради, члени постійної комісії рекомендували  розглянути на пленарному засіданні ради.

По питанню «Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами) доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур, яка детально проаналізувала фінансування видатків по кожному розпоряднику коштів.

Депутати підтримали розглянуті проекти рішень, які будуть винесені на розгляд чергової сесії.