Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічних реформ

Втр, 15/08/2017 - 13:15

15 серпня  під головуванням Пікули Івана Григоровича в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Віктор Олійник, заступник начальника Бершадського відділення Гайсинської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області  Володимир Когут,   начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур, начальник управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Людмила Гаврилишина, заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Ніна Грицик.

На розгляд постійної комісії було винесено 8 питань.

Депутати  заслухали інформації про  хід виконання та ефективність реалізації заходів трьох районних програм, термін яких закінчується в 2017 році, а саме: 1) Комплексної програми мобілізації зусиль Бершадської районної ради, управлінь та відділів Бершадської районної державної адміністрації, Бершадської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області щодо забезпечення надходжень до бюджетів всіх рівнів, створення комфортних умов платникам податків та належне їх обслуговування на 2015-2017 роки; 2) Програми удосконалення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на 2015-2017 роки; 3) Програми забезпечення виконання Бершадською районною державною адміністрацією повноважень,  делегованих Бершадською районною радою на 2016-2017 роки.

За результатами обговорень члени постійної комісії прийняли рішення рекомендувати керівникам відповідних структурних  підрозділів розробити програми на наступний період із врахуванням  Порядку формування, фінансування і моніторингу районних програм, затвердженого рішенням 12 сесії районної ради 7 скликання від 18 липня 2017 року та внести їх на розгляд чергових сесій районної ради.

Далі депутати розглянули питання «Про районну програму інформатизації «Електронна Бершадщина». Керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Гресько аргументувала необхідність прийняття даної програми, завданням якої є забезпечення відкритості та доступності діяльності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування шляхом упровадження сучасних та перспективних інформаційних технологій в усі сфери життя району.

По наступних трьох питаннях доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур, яка детально проаналізувала  виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року.

По питанню «Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 «Про районний бюджет на 2017 рік» згідно розпоряджень голови райдержадміністрації» зупинилась конкретно по кожному прийнятому розпорядженні.

Прийняття проекту рішення «Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами) дасть можливість головним розпорядникам коштів районного бюджету освоїти кошти субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток району, своєчасно провести важливі заходи.

Депутати підтримали проекти рішень та рекомендували їх  на розгляд президії та  чергової 13 сесії районної ради 7 скликання.

Членами постійної комісії також було розглянуто проект рішення «Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 року «Про умови оплати праці голови та заступника голови районної ради на 2017 рік», ініціатором якого є Людмила Крук.

Начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Віктор Олійник надав висновок до даного проекту рішення, згідно якого наявні суперечності в запропонованому проекті  та відсутнє обґрунтування необхідності скасування діючих умов оплати праці голови та заступника голови районної ради.

Депутати  не підтримали названий проект рішення та, проголосувавши 1 - за, 4 – утримались, рекомендували не вносити даний проект рішення на розгляд 13 сесії районної ради 7 скликання.