Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічних реформ

Втр, 23/01/2018 - 08:45

Днями під головуванням Пікули Івана Григоровича в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур, начальник відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації Наталя Лещенко, заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Ніна Грицик.

Депутати розглянули  6 питань:

1. Про внесення змін до рішення 9 сесії районної ради 7 скликання від 24.02.2017 «Про програму забезпечення функціонування та фінансової підтримки Центру надання адміністративних послуг на 2017-2019 роки».

2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

3. Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 «Про районний бюджет на 2017 рік» (зі змінами), згідно розпоряджень голови райдержадміністрації.

4. Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік».

5. Про визначення кандидатури претендента для призначення на посаду директора Осіївської ЗОШ – I-III ступенів для внесення на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

6. Про визначення кандидатур претендентів для призначення на посаду директора територіального центру соціального обслуговування Бершадського району для внесення на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

По першому питанню порядку денного засідання комісії інформувала Наталя Лещенко, яка аргументувала необхідність прийняття даного рішення. Підтримка внесення змін до Програми дасть можливість завершити створення доступних і зручних умов для реалізації та захисту прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб щодо отримання адміністративних послуг, передбачених законодавством України.

По наступних трьох питаннях доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур.

Члени постійної комісії заслухали звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік.

По питанню «Про внесення змін до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 «Про районний бюджет на 2017 рік» згідно розпоряджень голови райдержадміністрації» зупинилась по кожному прийнятому розпорядженні.

Прийняття проекту рішення «Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік»  дасть можливість головним розпорядникам коштів районного бюджету своєчасно провести необхідні заходи.

За підсумком розгляду вищезазначених питань, члени постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічних реформ погодили запропоновані проекти рішень та рекомендували голові ради внести їх до порядку денного 16 чергової сесії районної ради.

Далі депутатами прийнято рішення визначити кандидатуру претендента Гудименка Олега Миколайовича для призначення на посаду директора Осіївської ЗОШ I-III ступенів для внесення її на розгляд у пленарному засіданні ради.

Щодо визначення кандидатур для призначення на посаду директора територіального центру соціального обслуговування Бершадського району депутати вирішили визначити дві кандидатури  претендентів : Олега Революка та Лариси Натолочної для внесення їх на розгляд пленарного засідання районної ради.