Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічних реформ

Птн, 08/06/2018 - 14:45

8 червня 2018 року під головуванням Пікули Івана Григоровича в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак, начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур, провідний спеціаліст-юрисконсульт управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Сергій Лещенко, заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Ніна Грицик.

Депутати розглянули  6 питань.

На початку роботи комісії депутати опрацювали  питання про визначення кандидатур претендентів для призначення на посаду директора КУ "Бершадський інклюзивно - ресурсний центр" та директора Шляхівської ЗОШ – I-III ступенів ім. Кузика Г. Й. для внесення на розгляд пленарного засідання сесії районної ради. Одностайно члени постійної комісії прийняли рішення визначити кандидатуру Загарій Людмили Григорівни для призначення на посаду директора КУ "Бершадський інклюзивно - ресурсний центр" та кандидатуру Кравець Людмили Анатоліївни для призначення директора Шляхівської ЗОШ – I-III ступенів ім. Кузика Г. Й.

Далі Сергій Лещенко довів до відома присутніх необхідність внесення змін до Програми інформатизації «Електронна Бершадщина» на 2017-2020 роки, якими  пропонується передбачити кошти на часткове оновлення комп’ютерної техніки управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації.

По наступних трьох питаннях доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур.

Члени постійної комісії заслухали звіт про виконання районного бюджету за I квартал 2018 року.

По питанню «Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік» згідно розпоряджень голови райдержадміністрації» Людмила Йосипівна зупинилась по кожному прийнятому розпорядженні.

Присутні депутати активно обговорювали зміни до районного бюджету.

Прийняття проекту рішення «Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік»  дасть можливість головним розпорядникам коштів районного бюджету своєчасно провести необхідні заходи.

За підсумком розгляду вищезазначених питань члени постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічних реформ погодили запропоновані проекти рішень та рекомендували голові ради внести їх до порядку денного 20 сесії районної ради.