Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічних реформ

Чтв, 11/10/2018 - 08:30

10 жовтня 2018 року під головуванням Пікули Івана Григоровича в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ.
    В роботі комісії взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак, начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур, начальник відділу з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації Сергій Лещенко, заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Ніна Грицик, директор комунального підприємства «Бершадська районна кіномережа» Олег Писанецький.
    Депутати розглянули  5 питань.
    На початку роботи комісії депутати заслухали голову комісії Івана Григоровича, який коротко проінформував про проведену роботу комісією з  питань бюджету та економічних реформ від початку скликання.
    Далі Сергій Лещенко довів до відома членів комісії необхідність внесення змін до Програми забезпечення функціонування та фінансової підтримки Центру надання адміністративних послуг на 2017-2019 роки, якими пропонується виділення фінансування на облаштування фасаду, козирка будівлі та на навчання новопризначеного реєстратора.
     По наступних трьох питаннях доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур.
    Члени постійної комісії заслухали звіт про виконання районного бюджету за I півріччя 2018 року.
     По питанню «Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік» згідно розпоряджень голови райдержадміністрації» Людмила Йосипівна зупинилась по кожному прийнятому розпорядженні.
      Прийняття проекту рішення «Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік»  дасть можливість головним розпорядникам коштів районного бюджету своєчасно провести необхідні заходи.
    Зокрема, депутати підтримали виділення коштів ОЛІЛ: на завершення капітального ремонту харчоблоку, придбання вакцини проти грипу, стабілізатора напруги, автомобіля, комп’ютерної техніки; для ЦПМСД – на утримання ФАПів, придбання наркотиків для онкохворих, на надання матеріальної допомоги трьом важкохворим жителям району.
    Проектом рішення також передбачені кошти на фінансування переможців II районного конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад та на інші заходи, передбачені програмами.
    За підсумком розгляду вищезазначених питань члени постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічних реформ погодили запропоновані проекти рішень та рекомендували голові ради внести їх до порядку денного 23 сесії районної ради.