Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації.

Втр, 14/06/2016 - 09:15

У вівторок 14 червня відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань  промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації. У його роботі взяли участь: заступник голови районної ради Сергій Пересунько, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак, П’ятківський та Михайлівський сільські голови, депутати – члени постійної комісії, доповідачі.

У ході комісії депутати заслухали інформацію провідного спеціаліста відділу економічного розвитку райдержадміністрації Світлани Цимбалюк Про Стратегію економічного і соціального розвитку Бершадського району до 2020 року.  Доповідаючи з даного питання, Світлана Федорівна  наголосила на тому, що в Стратегії з урахуванням загальнодержавних та обласних пріоритетів, оцінки конкурентних переваг, обмежень, загроз і проблем розвитку Бершадського району, визначені першочергові пріоритетні завдання, заходи координації дій  органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу та населення району, які спрямовані на реалізацію визначених стратегічних завдань.

Окрім цього на засіданні постійної комісії йшла мова про  передачу в оренду автомобіля ВАЗ 2107 П’ятківській сільській раді та автомобіля ГАЗ 31029 Михайлівській сільській раді.

З даного питання присутніх проінформував секретар комісії з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації Анатолій Козоріз.

Окремим питанням на засіданні постійної комісії депутати заслухали інформацію Про списання основних засобів по Баланівській ЗОШ І-ІІІ ст. та П’ятківській ЗОШ І-ІІІ ст.

Крім цього, члени постійної комісії заслухали інші питання порядку денного, що виносяться на чергову 5 сесію районної ради 7 скликання.

За їх розглядом було вирішено рекомендувати раді по всіх питаннях порядку денного 5 сесії прийняти рішення згідно запропонованих проектів оприлюднених на офіційному сайті районної ради.

Також депутами було вирішено:

• При розробці проектів програм та з інших питань, що вносяться на розгляд сесії, рекомендувати їх ініціаторам та розробникам у разі встановлення загальних сум фінансових ресурсів на певні цілі, окрім того в пояснювальній записці до проекту обов’язково зазначати статистичні та інші середньозважені показники (дані, розрахунки), на підставі яких ґрунтуються вищезазначені суми.
  • Після затвердження програм, що направлені на підтримку мало-захищених та пільгових категорій населення, рекомендувати виконавцям програм доводити до одержувачів відповідних послуг (пільг) механізм (спосіб) їх отримання таким чином, щоб про надання відповідної послуги (пільги) було відомо переважній більшості громадян, які мають на те право.