Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації

Втр, 15/08/2017 - 16:00

15 серпня в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації.

У роботі комісії взяли участь Михайло Бурлака –  голова районної ради, Іван Стефанцов – голова райдержадміністрації, Сергій Пересунько – заступник голови районної ради,  Віктор Олійник – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради, Надія Герасимчук – начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації, Оксана Тартачна – начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту рай держадміністрації, Світлана Цимбалюк – начальник відділу економічного розвитку, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації, Дмитро Сокур – кандидат на посаду директора Бирлівської ЗОШ І-ІІ ст., Василь Сторожук – кандидат на посаду директора Лісниченської ЗОШ І-ІІІ ст..

Під час  роботи комісії було обговорено питання, які виносяться на порядок денний чергової 13 сесії районної ради, яка відбудеться 29 серпня 2017 року, та інші  питання, зокрема:

1. Про погодження призначення на посаду директора Устянської ЗОШ I-III ступенів

2. Про погодження призначення на посаду директора Бирлівської ЗОШ I-II ступенів

3. Про погодження призначення на посаду директора Лісниченської ЗОШ I-III ступенів

4. Про хід виконання районної Програми розвитку автомобільного транспорту в Бершадському районі на 2014 - 2017 роки

5. Розгляд клопотання ГО «Бумеранг» щодо надання в оренду приміщення малої зали в районному Будинку культури.

Члени постійної комісії одноголосно погодили проекти рішень щодо призначення на посади директорів: Устянської ЗОШ I-III ступенів - Івана Кустрича, Бирлівської ЗОШ I-II ступенів – Дмитра Сокура, Лісниченської ЗОШ I-III ступенів – Василя Сторожука та рекомендували раді прийняти відповідні рішення.

Інформацію Світлани Цимбалюк про хід виконання районної Програми розвитку автомобільного транспорту в Бершадському районі на 2014 - 2017 роки депутати взяли до відома.

Заслухавши інформацію Надії Герасимчук по питанню надання в оренду приміщення малої зали в районному Будинку культури громадській організації «Бумеранг» члени постійної комісії вирішили рекомендувати розглянути дане питання після завершення ремонту малої зали.