Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації.

Срд, 24/01/2018 - 16:00

Сьогодні, 24 січня, в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань промисловості, регулювання комунальної власності та приватизації. Члени комісії, розглянувши повторно питання «Про передачу майна у безоплатне користування Бершадській райдержадміністрації», прийняли рішення рекомендувати райдержадміністрації розробити та подати на розгляд ради проект рішення щодо внесення доповнень до відповідної районної програми, які передбачали б заходи, що включають забезпечення фінансування витрат на використання орендованих приміщень (орендна плата) для розміщення архівного відділу і відділу містобудування та архітектури райдержадміністрації.