Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування

Втр, 23/01/2018 - 09:00

   В п’ятницю 19 січня 2018 року під головуванням Царюка Сергія Станіславовича відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування щодо розгляду питань, які плануються внести до порядку денного чергової 16 сесії районної ради.

 

На розгляд постійної комісії було винесено 6 питань:

 

1. Про районну програму забезпечення поінформованості населення та висвітлення діяльності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування в засобах масової інформації на 2018 - 2020 роки .

2. Про внесення доповнень до рішення 5 сесії районної ради 7 скликання від 24.06.2016 «Про програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони Бершадського району на 2016-2020 роки» (зі змінами).

3. Про внесення змін до положення про президію Бершадської районної ради 7 скликання.

4. Про внесення змін до регламенту Бершадської районної ради 7 скликання (із змінами).

5. Про визначення кандидатури претендента для призначення на посаду директора Осіївської ЗОШ – I-III ступенів для внесення на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

6. Про визначення кандидатур претендентів для призначення на посаду директора територіального центру соціального обслуговування Бершадського району для внесення на розгляд пленарного засідання сесії районної ради.

 

   Головний спеціаліст відділу діловодства, організаційної діяльності та внутрішньої політики апарату райдержадміністрації Галина Іванченко поінформувала присутніх, що метою прийняття Програми забезпечення поінформованості населення є забезпечення відкритості і прозорості у діяльності районної державної адміністрації, районної ради, посадових осіб та депутатів через залучення засобів масової інформації до висвітлення їх діяльності, утвердження свободи слова, всебічний розвиток інформаційного простору району, створення системи взаємодії органів державної влади та органів місцевого самоврядування зі ЗМІ задля вирішення актуальних проблем району, підвищення рівня інформування населення про важливі суспільно-політичні та соціально-економічні процеси.

   По другому питанню порядку денного засідання комісії доповідав  начальник Бершадського районного сектору Управління державної служби з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області Олександр Гончарук , який аргументував необхідність внесення змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів.

   Далі начальник фінансово-господарського відділу виконавчого апарату районної ради Людмила Русначенко довела до відома членів постійної комісії про запропоновані зміни до положення про президію та регламент районної ради.

   За підсумком розгляду вищезазначених питань, члени постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування погодили запропоновані проекти рішень та рекомендували голові ради внести їх до порядку денного чергової 16 сесії районної ради.

   Члени постійної комісії, відповідно до п.4 Порядку призначення керівників підприємств (установ, закладів, організацій), що належить до об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Бершадського району, затвердженого рішенням 8 сесії районної ради 7 скликання від 16 грудня 2016 року, за результатами проведених співбесід, визначили кандидатуру Гудименка Олега Миколайовича для призначення директором Осіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та кандидатури  Революка Олега Васильовича  і Натолочної Лариси Володимирівни для призначення директором територіального центру соціального обслуговування Бершадського району для внесення їх на розгляд пленарного засідання районної ради.