Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування

Чтв, 17/05/2018 - 13:45

   16 травня 2018 року в залі засідань районної ради  під головуванням Сергія Царюка, за участю членів комісії Валерія Дунаєвського та Юрія Соколюка відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

   В роботі засідання постійної комісії взяли участь: Михайло Бурлака – голова районної ради, Володимир Ольшевський – перший заступник голови райдержадміністрації, Сергій Пересунько – заступник голови районної ради, Микола Грабчак – керуючий справами виконавчого апарату районної ради, Віктор Олійник – начальник юридичного відділу виконавчого апарату районної ради, Ніна Грицик – заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради, Сергій Лукащук та Людмила Крук – депутати районної ради, ініціативна група звернення ветеранів АТО та представників громадськості (Сергій Гаврилишин, Юрій Бевзюк, Сергій Рижавський), Михайло Невеличко – ініціатор листа.

 

Під час засідання було розглянуто 2 питання:

 

1.      Про розгляд депутатського звернення депутата районної ради Лукащука С.С.

2.      Про розгляд листа гр..Невеличка М.В.

 

   Депутат Сергій Лукащук довів до відома членів постійної комісії та запрошених зміст свого звернення, в якому піднімалося ряд питань, які стосувались дотримання законності під час проведення сесій.    Начальником юридичного відділу виконавчого апарату районної ради Віктором Олійником було систематизовано питання і по кожному піднятому питанню відбувалося жваве обговорення, в якому брали участь і депутати, і ветерани АТО, і представники громадськості.

   В результаті розгляду звернення дійшли висновку, що інформацію та  зауваження, викладені у зверненні взяти до відома, а також в подальшій роботі дотримуватись чинного законодавства та регламенту районної ради.

   По другому питанню інформував житель району Михайло Невеличко. Суть його звернення була в тому, щоб районна рада відпрацювала механізм спілкування виборців з депутатами, а саме – передачі звернень жителів району безпосередньо депутатам.

   Результатом обговорення стали рекомендації апарату районної ради направити депутатам листи для надання ними місця, адреси, графіку прийому громадян, куди можуть звертатись виборці як до депутата.