Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування

Пон, 11/06/2018 - 09:30

   В п’ятницю 8 червня 2018 року після спільного засідання простійних комісій районної ради  відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування.

 

На розгляд постійної комісії було винесено  питання :

 

  1. Про визначення кандидатури претендента для призначення на посаду директора комунальної установи «Бершадський інклюзивно-ресурсний центр» .
  2. Про визначення кандидатур претендентів для призначення на посаду директора Шляхівської ЗОШ I-III ступенів імені Героя Соціалістичної Праці Кузика Г.Й.

       

   Члени постійної комісії, відповідно до п.4 Порядку призначення керівників підприємств (установ, закладів, організацій), що належить до об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Бершадського району, затвердженого рішенням 8 сесії районної ради 7 скликання від 16 грудня 2016 року, за результатами проведених співбесід, визначили кандидатуру Загарій Людмили Григорівни для призначення на посаду директора комунальної установи «Бершадський інклюзивно-ресурсний центр» та кандидатуру  Кравець Людмили Анатоліївни для призначення на посаду директора Шляхівської ЗОШ I-III ступенів імені Героя Соціалістичної Праці Кузика Г.Й..