Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

Птн, 04/08/2017 - 10:00

4 серпня 2017 року в залі засідань районної ради під головуванням Романенка Анатолія Анатолійовича  відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення і прав споживачів, зайнятості, роботи з ветеранами, охорони здоров’я, материнства і дитинства.

Першочергово депутати розглянули лист голови райдержадміністрації і погодили внесення змін та доповнень до структури та штатного розпису Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування. З даного питання інформувала інспектор відділу кадрів окружної лікарні Макогон Зоя Валентинівна.

Опісля, члени постійної комісії заслухали інформацію начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Людмили Гаврилишиної «Про внесення змін та доповнень до рішення 41 сесії районної ради 6 скликання від 16.10.2015 «Про районну програму «Соціальний захист та соціальне забезпечення населення  на період 2016-2020 роки» (зі змінами). Дані зміни передбачають погашення заборгованості перед державним бюджетом, що склался на 01.01.2016 року за пільговий проїзд окремих категорій населення у міському та приміському сполученні та відшкодування витрат, пов’язаних з наданням пільг населенню на встановлення квартирних телефонів та абонентську плату за користування телефоном.