Відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ.

Чтв, 05/04/2018 - 10:30

4 квітня під головуванням Пікули Івана Григоровича в залі засідань районної ради відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету та економічних реформ.
   В роботі комісії взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Гресько, начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур, начальник Бершадського відділу поліції В’ячеслав Лялюцький, заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Ніна Грицик.
   Члени постійної комісії розглянули  6 питань.
   По першому питанню порядку денного засідання комісії «Про звіт голови районної державної адміністрації про здійснення місцевою державною адміністрацією делегованих їй районною радою попвноважень» інформував Володимир Ольшевський. Депутати одноголосно підтримали даний проект рішення і рекомендували голові районної ради включити його до проекту порядку денного 19 сесії районної ради.
   Зі змінами до районної програми інформатизації «Електронна Бершадщина» на 2017-2020 роки депутатів  ознайомила керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Гресько, яка аргументувала необхідність внесення змін. Розроблений проект рішення зумовлений необхідністю модернізації офіційного веб-сайту райдержадміністрації.
   Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак довів до відома присутніх членів постійної комісії проект рішення «Про внесення змін до рішення 5 сесії районної ради 7 скликання від 24.06.2016 року «Про створення Фонду депутата районної ради 7 скликання та Порядок його використання»», ініціатором якого є депутат районної ради Людмила Крук. Даний проект рішення передбачає збільшення Фонду депутата районної ради з 6 до 10 тисяч гривень на рік.
   Також  Микола Петрович ознайомив депутатів з проектом рішення «Про участь у п’ятнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад», згідно якого Бершадська районна рада гарантує  фінансування двох проектів в разі їх перемоги.
   По наступних двох питаннях доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур.
   По питанню «Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік» згідно розпоряджень голови райдержадміністрації» доповідач зупинилась по прийнятих розпорядженнях.
   По проекту рішення «Про внесення змін до рішення 15 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 «Про районний бюджет на 2018 рік»   Людмила Йосипівна  детально проаналізувала виділення коштів по кожному розпоряднику коштів.
   За підсумком розгляду вищезазначених питань, члени постійної комісії районної ради з питань бюджету та економічних реформ погодили запропоновані проекти рішень та рекомендували голові ради внести їх до порядку денного 19 чергової сесії районної ради.