Відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження

Втр, 05/06/2018 - 16:00

6 червня під головуванням Миколи Мазуренка  відбулось засідання постійної комісії  районної ради з питань освіти, культури, роботи з молоддю та духовного відродження.
   Окрім членів комісії, у засіданні взяли участь: заступник голови районної ради Сергій Пересунько, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак,   Оксана Тартачна – начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту райдержадміністрації, Олена Гронська – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації, Тетяна Тиворська – головний спеціаліст відділу культури та туризму райдержадміністрації, Кравець Людмила Анатоліївна – кандидат на посаду директора Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (ще один кандидат на дану посаду Чабанюк Олег Анатолійович відсутній в зв’язку з поважною причиною), Загарій Людмила Григорівна - кандидат на посаду директора КУ "Бершадський інклюзивно - ресурсний центр"

Першочергово депутати розглянули проект рішення щодо внесення змін та доповнень до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 19.04.2016 р. «Про районну програму розвитку культури та духовного відродження на період до 2020 року»

Інформацію з цього питання зробила Тетяна Тиворська – головний спеціаліст відділу культури та туризму райдержадміністрації. Тетяна Павлівна повідомила присутнім, що дані зміни до програми передбачають виділення коштів з районного бюджету на оренду звуко-підсилюючої апаратури, сцени та світлового обладнання для проведення еко – музичного фестивалю «Skyline», оплату концерту гурту «Лісапетний батальйон» та придбання, друк подяк, дипломів, рамок для нагородження учасників фестивалю.
   З проектом рішення Про внесення змін та доповнень до районної програми реалізації Конвенції ООН про права дитини на період 2016-2020 роки (зі змінами) членів постійної комісії ознайомила Олена Гронська – начальник служби у справах дітей райдержадміністрації. Олена Андріївна обґрунтувала відповідні зміни необхідністю  належного забезпечення діяльності служби у справах дітей Бершадської райдержадміністрації щодо здійснення контролю за умовами проживання, утримання та виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа – вихованців дитячих будинків сімейного типу, а саме поліпшення житлово-побутових умов дитячого будинку сімейного типу родини Феськів шляхом надання батькам – вихователям одноразової нецільової матеріальної допомоги на придбання будівельних матеріалів та будинку сімейного типу родини Чечельницьких шляхом надання батькам-вихователям одноразової нецільової матеріальної допомоги на придбання побутової техніки, меблів та килимів.
    З решта питаннями - Про відповідність документів кандидатів на посаду директора КУ "Бершадський інклюзивно - ресурсний центр" та Про відповідність документів кандидатів на посаду директора Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Соціалістичної Праці Кузика Григорія Йосиповича присутніх ознайомив керуючий справами виконавчого апарату районної ради Микола Грабчак. Микола Петрович повідомив, що до районної ради подано одну заяву від Загарій Людмили Григорівни на посаду директора КУ "Бершадський інклюзивно - ресурсний центр" та дві заяви від Чабанюка Олега Анатолійовича і Кравець Людмили Анатоліївни на посаду директора Шляхівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Героя Соціалістичної Праці Кузика Григорія Йосиповича. В результаті розгляду документів від кандидатів на вищезазначені посади, члени постійної комісії прийняли рішення визнати  їх  такими, що відповідають  вимогам Порядку призначення керівників підприємтсв (установ, закладів, організацій), що належить до об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Бершадського району, затвердженого рішенням 8 сесії районної ради 7 скликання від 16 грудня 2016 року.

Впродовж засідання постійної комісії депутати опрацювали 4 питання порядку денного, два з яких рекомендовані на розгляд президії та чергової 20 сесії районної ради.