Відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування

Птн, 16/06/2017 - 16:00

   16 червня 2017 року під головуванням Царюка Сергія Станіславовича відбулось засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, гласності, зміцнення законності й правопорядку та взаємодії з органами місцевого самоврядування щодо розгляду питань, які плануються внести до порядку денного чергової 11 сесії районної ради, що відбудеться 30 червня нинішнього року.

   В роботі комісій взяв участь голова районної ради Бурлака Михайло Григорович.

   На розгляд постійної комісії було винесено 5 проектів рішень. За пропозицією депутата Валерія Дунаєвського порядок денний комісії було доповнено питанням «Про присвоєння Шляхівській ЗОШ I-III ступенів імені Героя Соціалістичної Праці Кузика Г.Й.».

   Першим депутати розглянули проект рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення 19 сесії районної ради 6 скликання від 25.01.2013 «Про районну програму забезпечення поінформованості населення та висвітлення діяльності органів виконавчої влади і місцевого самоврядування в засобах масової інформації на 2013-2017 роки» зі змінами, з якого проінформувала керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Гресько. Доповідач обґрунтувала необхідність виділення 56,0 тис.грн. на виготовлення стаціонарної установки «Герої не вмирають», інформаційного стенду «Україна – незалежна держава», облаштування флагштоку та біг-борду біля районного будинку культури.

   По другому питанню «Про премію Бершадської районної ради «Таланти Бершадщини» інформував депутат районної ради Валерій Дунаєвський, який коротко виклав суть положення про преміювання, про комісію з питань присудження премії, запропонував персональний склад комісії.

   З наступними трьома проектами рішень членів постійної комісії ознайомив керуючий справами виконавчого апарату  районної ради Микола Грабчак.

   З метою удосконалення процедури голосування на сесійних засіданнях ради проектом рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення 8 сесії районної ради 7 скликання від 16.12.2016 «Про районну програму розвитку та удосконалення системи роботи органів місцевого самоврядування на 2017-2018 роки» передбачалось виділити 43 тис.грн. на придбання «Електронної системи поіменного голосування» та програмного забезпечення. Депутатом Дунаєвським  Валерієм Васильовичем запропоновано придбати в першу чергу плазмову панель , а потім більш сучасну, ніж запропонована, систему поіменного голосування, яка потребує, звичайно,  більше коштів. Тому, члени комісії внесли зміни до п.3 проекту рішення, замінивши суму 43,0 тис. грн. на 220,0 тис.грн.

   Депутати одностайно підтримали проект рішення «Про участь в 14 обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад», яким передбачено виділити кошти в сумі 27 тис.грн. на реалізацію проекту районної ради  «Якісне каналізування – запорука екологічної безпеки» (будівництво каналізаційної системи Бершадської ЗОШ I-III ст. №1) .

   Члени постійної комісії підтримали  звернення депутатів Бершадської районної ради з приводу необхідності продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення . Після схвалення тексту звернення на сесії дане рішення буде направлено до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

   По питанню присвоєння Шляхівській ЗОШ I-III ступенів імені Героя Соціалістичної Праці Кузика Г.Й. вирішено винести його на розгляд сесії районної ради.

   Окрім того, депутати заслухали коротку інформацію керуючого справами виконавчого апарату районної ради Миколи Грабчака щодо інших питань порядку денного чергової 11 сесії районної ради.

   Впродовж засідання постійної комісії депутати розглянули та опрацювали 26 питань, які рекомендовані на розгляд президії та чергового пленарного засідання районної ради.