Відбулось засідання президії районної ради

Втр, 10/07/2018 - 16:30

10 липня 2018 року відбулось засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Михайло Бурлака.
    Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій обговорили питання порядку  денного сесії запропонованого для розгляду на її пленарному засіданні.
   Членами президії були предметно обговорені 27 питань, які запропоновані до розгляду сесії відповідно до розпорядження голови районної ради. В ході обговорень депутатами було затверджено порядок денний 20 сесії районної ради, за виключенням питання про затвердження технічної документації земельної ділянки, що знаходиться на території Джулинської сільської ради.
    Також за ініціюванням голови райдержадміністрації Івана Стефанцова депутатам запропоновано включити до порядку денного питання  «Про реорганізацію Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у Березівську загальноосвітню школу І ступеня» та «Про реорганізацію Кидрасівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у Кидрасівську загальноосвітню школу І ступеня».