Відбулось засідання президії районної ради

Птн, 14/09/2018 - 14:45

14 вересня 2018 року відбулось засідання президії районної ради, яке провів голова районної ради Михайло Бурлака.
    Голови постійних комісій, керівники депутатських фракцій обговорили питання порядку  денного сесії запропонованого для розгляду на її пленарному засіданні.
    Членами президії були предметно обговорені 8 питань, які запропоновані до розгляду сесії відповідно до розпорядження голови районної ради. В ході обговорень депутатами було внесено доповнення до наступних проектів рішень:
- Про програму підтримки кінематографії у Бершадському районі на 2018 рік;
-  Про передачу приміщень з балансу КНП «Бершадський ЦПМСД» на баланс територіального центру соціального обслуговування Бершадського району;
- Про передачу майна з балансу КНП «Бершадський ЦПМСД» на баланс Бершадської ОЛІЛ.
    За результатами обговорень членами президії затверджено порядок денний 22 сесії районної ради, до якого ввійшли 8 питань.