Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Птн, 19/05/2017 - 08:00

    17 травня 2017 року голова районної ради Михайло Бурлака та заступник голови районної ради Сергій Пересунько взяли участь у  засіданні колегії райдержадміністрації. На порядок денний засідання виносилося 6 питань.
    Про стан виконання бюджету за І квартал 2017 року інформувала начальник фінансового управління райдержадміністрації Людмила Мазур.Вона проаналізувала стан наповнення бюджету за І квартал. у розрізі та порівнянні із минулими 2015 та 2016 роками, відмітивши сільські ради, які забезпечили суттєве виконання бюджету району. В ході спілкування із сільськими головами напрацьовувалися пропозиції щодо додаткових надходжень до місцевих бюджетів.
Головна увага приділялась балансу землі територіальних громад та роботі голів сільських рад у цьому напрямку.

    Про виконання заходів з детінізації економіки району інформацію надав заступник голови райдержадміністрації Валентин Русначенко. Він детально зупинився на оперативній інформації за результатами проведених перевірок з виплат заробітної плати та її легалізації, дотримання чинного законодавства з даного питання.
Відмічалось, що електронні закупівлі дали можливість суттєвої економії.

    Про виконання завдань з призову на строкову військову службу та відбору кандидатів на військову службу за контрактом надав інформацію перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський.Він проаналізував недоліки  проведення весняного призову та надав пропозиції районному військовому комісаріату, спільно з міським та сільськими головами щодо вдосконалення роботи з відбору кандидатів на військову службу за контрактом.
    Про добровільне об’єднання територіальних громад району та зміни у чинному законодавстві із даного питання йшлася мова у виступі керівника апарату райдержадміністрації Тетяни Гресько. 
    Про впровадження в районі урядової програми «Доступні ліки» прозвітував  головний лікар КУ «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Іван Пікула.
    Про подання кандидатури для нагородження обласною Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» обґрунтовану інформацію надала начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Надія Герасимчук.
    Сільські голови мали можливість обговорити проблемні питання та шляхи іх вирішення та отримати консультації фахівців.
    На завершення засідання колегії голова райдержаміністрації відмітив, що питання порядку денного засідання є спільними у плані вирішення, як для влади, так і для органів місцевого самоврядування. Влада готова співпрацювати із ініціативними сільськими головами.