Відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Пон, 11/02/2019 - 08:15

7 лютого 2019 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського відбулося засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. У засіданні взяв участь заступник голови районної ради Сергій Пересунько.

Про основні напрямки реалізації заходів  щодо попередження  домашнього насильства, гендерної рівності та протидії торгівлі  людьми на 2019 рік, зміни до законодавства про запобігання домашньому насильству інформувала начальник управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації Людмила Гаврилишина.

Члени Міжвідомчої ради обговорили план роботи на 2019 рік та розглянули питання гендерного підходу, як  кроку  у покращенні надання соціальних  послуг населенню району.

На засіданні прийнято рішення про необхідність взяття під соціальний супровід сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.