Відбулися заходи з нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї

Втр, 15/05/2018 - 08:15

З ініціативи управління соціальної та молодіжної політики спільно із відділами культури і туризму та освіти, фізичної культури і спорту, служби у справах дітей райдержадміністрації  13 травня 2018 року у актовій залі Бершадської дитячої музичної школи  ім. Р.Скалецького відбулися заходи з нагоди Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї. У заходах взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, секретар Бершадської міської ради Оксана Рижавська, сільські голови, Матері - героїні, батьки – вихователі та вихованці дитячих будинків сімейного типу, прийомні батьки прийомної сім’ї  з дітьми, студенти Бершадського медичного коледжу, учні міських шкіл, представники громадськості.

В ході проведення заходів основна увага акцентувалась на соціальній та моральній значимості Матері, Сім’ї, Родини як основи суспільства та держави, джерела формування  моральних та духовних цінностей у вихованні дітей.

Саме травень вважається місяцем вшанування Матері та сім’ї. Сьогодні у нашому районі проживають 124 жінки, які  отримали звання « Мати  - героїня».  Вдало поєднуючи   трудову діяльність  та материнство, вони  працюють та виховують дітей. 18 із них, які виховали 7  і більше дітей, вручено  квіти та подяки райдержадміністрації та районної ради.

Завдячуючи  сприянню  районної влади, у районі створено та діють 4 дитячих будинки сімейного типу :
- подружжя Стьопіних – Людмили Дмитрівни та Віталія  Григоровича,
  які виховали  тринадцятьох дітей – сиріт та дітей,  позбавлених батьківського піклування  ( с. Шляхова) ;
- подружжя Марченкових – Марії Борисівни та Віктора Тимофійовича, які виростили 9 вихованців ( с. Шляхова);
- подружжя Фесько – Оксани Миколаївни та  Дмитра Васильовича, виховують  7 дітей ( м. Бершадь);
- подружжя Чечельницьких – Надії Володимирівни та Анатолія Григоровича, які виховують 6 дітей.

Також у районі створено прийомну сім’ю Сівруків Надії Володимирівни та Вадима Вікторовича, які проживають в с. Кидрасівка  та виховують 2 дітей протягом десяти років.

Родини мали можливість продемонструвати свої таланти та захоплення на  родинному заході. Всім родинам  даної категорії було вручено квіти, подяки та подарунки.

В рамках заходів до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї у загальноосвітніх навчальних закладах було  проведено районний конкурс «Родинне дерево».Діти мали можливість дослідити свій родовід та проявити творчість у його оформленні. За підсумками проведення конкурсу було визначено переможців:

І місце – Мартинов Денис,  учень Бершадської ЗОШ І – ІІІ ст.№ 2
ІІ місце – Бабій Олександр, учень Серединської ЗОШ І – ІІІ ст.
ІІІ місце – Гоцуленко Іван, учень Бершадської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1

Переможці отримали подарунки.

В  рамках заходів до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї управлінням соціальної  та молодіжної політики райдержадміністрації  було організовано поїздку до м. Вінниця для участі у обласних заходах дітей пільгових категорій.