Відбувся виїзний прийом у Голдашівці

Чтв, 05/09/2019 - 09:30

4 вересня заступник голови районної ради Сергій Пересунько провів виїзний прийом громадян у с.Голдашівка.

На прийомі мешканець села Бойко Дмитро Олексійович підняв питання про створення приймальних пунктів по заготівлі сільгосппродукції від населення.

Разом із сільським головою Юрієм Осієвським обговорено ряд важливих питань, що стосуються проблем села. Сергій Васильович ознайомився із соціальною інфраструктурою села. Оглянув школу, дитячий садочок, поспілкувався з працівниками закладів, мешканцями села.

Відзначив активну позицію сільської ради щодо участі у обласних та районних конкурсах проектів розвитку територіальних громад. Так, Голдашівська сільська рада була переможцем 15 обласного конкурсу у 2018 році з проектом «Шлях до енергозбереження в Голдашівській ЗОШ I-II ступенів», завдяки реалізації якого 105 тис.грн. освоєно на заходи з енергозбереження в школі.

У 2017 році сільська рада була переможцем у I районному конкурсі. В рамках проекту було замінено 20 віконних блоків та 11 дверей на металопластикові в школі, на що використано 177 тис.грн.

У 2018 році, будучи переможцем II районного конкурсу, замінено 17 вікон та 6 дверей на енергозберігаючі у сільському будинку культури.

І в цьому році сільська рада взяла участь у   III районному конкурсі проектів розвитку територіальних громад та реалізовуватиме проект «Із спортом дружи – здоров’я бережи», який передбачає придбання тренажерів та спортивного обладнання для спортивної кімнати в сільському будинку культури.

Сергій Васильович звернув увагу на утримання в належному стані благоустрою територій закладів соціальної сфери села  та придорожніх смуг на в’їзді до с.Голдашівка.

Далі заступник голови районної ради Сергій Пересунько  побував у с.Михайлівка, де відмітив також добру організацію роботи Михайлівським сільським головою Анатолієм Палагнієм по благоустрою села та в’їзді до нього. Всюди покошені бур’яни та чисто.

Слід зазначити, що благоустрій — це візитна картка кожного населеного пункту. Стан вулично-дорожньої мережі, освітлення, озеленення та чистота села— це в першу чергу оцінка діяльності місцевої влади.