Відкрито меморіальну дошку загиблого в боротьбі за незалежність України Юрія Барашенка

Пон, 28/08/2017 - 09:15

   У День  Незалежності України у с. Красносілка Бершадського району  відкрито меморіальну дошку земляка,   випускника , вчителя фізичної культури та захисту Вітчизнт Красносільської школи , чудової людини та справжнього друга, який загинув захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України  Юрія Петровича Барашенка. На урочистому мітингу були присутні: народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, заступник голови районної ради  Сергій Пересунько, голова районної громадської організації «Спілка учасників АТО»  Олег   Клітинський, родина загиблого: мати, дружина, донька, син, освітяни, жителі сіл Красносілка та Маньківка, громадськість району.

   Звертаючись до присутніх народний депутат України Микола Кучер  відзначив, що Юрій Барашенко палко та щиро любив Україну, був справжнім патріотом і заради волі і незалежності України віддав своє життя. Сьогодні тисячі його побратимів, наших славних воїнів захищають Україну. Наш святий обов’язок пам’ятати про полеглих, підтримувати родину і боротись за мир в Україні.

   Із словами вдячності та шани виступали Стефанцов Іван Васильович -голова Бершадської районної державної адміністрації, Пересунько Сергій Васильович –заступник голови районної ради, Клітинський Олег Петрович - голова районної громадської організації спілки учасників АТО. Сільський голова Іван Пустовіт лаконічно розповів про Юрія Барашенка, згадав його трудовий шлях, громадську активність щодо популяризації спорту в районі иа висловив ширу підтримку родині загиблого.

   Гарні слова про колегу сказала директор  Красносільської ЗОШ І-ІІІ ст. Рябоконь В.І.

   Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять загиблого Юрія Барашенка і всіх хто віддав своє життя у боротьбі за незалежність.

   Право  відкрити  меморіальну  дошку  надано голові районної громадської організації спілки учасників АТО Олегу  Клітинському та доньці загиблого Вікторії Коломієць

   «Перед іконою я стану на коліна, воскову свічку тихо запалю і помолюсь за рідну Україну, за тих солдат, що полягли в жорстокому бою.»- проникливо, щиро, чутливо читала учениця Софія Продан

   Освячення меморіальної дошки та звершення поминальної літії провів настоятель храму  Івана Богослова отець Павло.

   Зворушливі, щирі, глибокі слова доньки героя  Вікторії розчулили усіх присутніх, бо сказані душею, пережитим болем та горем, а вірші матері про сина загиблого в АТО викликали сльози навіть у наймужніших.

   Усі присутні поклали квіти до меморіальної дошки загиблого Юрія  Барашенка

   «Допоки ми живі — житиме пам’ять про наших героїв. Юрій  Петрович  з меморіальної дошки щодня зустрічатиме і проводжатиме поглядом учнів, нагадуватиме кожному з нас, що він поклав життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні. Вшанування його пам’яті – це наш святий обов’язок»,- ці слова ведучих мітингу були адресовані усім присутнім, а особливо дітям, яких на заході було чимало.

   ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!   Слава Україні!   Героям слава!   

 

Відділ організаційної роботи, інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації