Відкритий турнір «Бершадщини» з боксу

Втр, 10/12/2019 - 14:00

7 грудня  на  районному стадіоні «Колос» відбувся відкритий турнір «Бершадщини» з боксу до Дня Збройних Сил України. В турнірі приймали участь боксери з  Бершаді, Іллінців, Шаргорода та Немирова. Привітали боксерів заступник голови Бершадської районної ради Сергій Пересунько та заступник Бершадського військового комісара Сергій Терінчик.  Вони відзначили  здобутки бершадчан на боксерських турнірах і побажали усім учасникам наполегливості  та  перемог.
     Бершадську організацію «Колос» представляли Артем Херсонюк, Дмитро Андрійчук, Денис Мартинов, Назар Драган,  Денис Дубніцький, Денис Толстов, Богдан Войтенко, Владислав Андрійчук, Андрій Коковіч, Андрій Нечитайло, Дмитро Драган, Кирил Добровольський. Наші боксери показали високий рівень спортивної майстерності. Кожен учасник став переможцем, а найкращих, найуспішніших відзначено грамотами та медалями.

Спортивні заходи в районі відбуваються завдяки прийнятим районним програмам, які успішно реалізовуються громадською організацією.
     Дякуємо за підтримку та допомогу у проведенні турніру Сергію Пересунько, Віталію Драгану, Богдану Бондарю, Юрію Рогальському та директору КО «Бершадська РДЮСШ «Ровесник» Миколі Струтинському.