Відзначення дня матері та міжнародного дня сім’ї

Пон, 14/05/2018 - 15:15

З нагоди відзначення Дня матері та Міжнародного дня сім’ї 11 травня 2018 року у Бершадській дитячій музичній школі ім. Р. Скалецького відбулися урочистості, зокрема   виставка творчих робіт "Родинне дерево", тематична виставка літератури, мистецький захід: "Українська родина - перлинка народу".

Серед запрошених матері-героїні Бершадщини, прийомні батьки, родини дитячих будинків сімейного типу, учні шкіл, педагоги, соціальні та медичні працівники, громадськість міста.  Вітаючи присутніх керівники району та міста перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник голови районної ради Сергій Пересунько, секретар  міської ради Оксана Рижавська, побажали усім здоров’я, щастя, злагоди та миру, відзначили особливу, високу і нелегку місію жінок - народжувати і виховувати дітей, важливість для кожної дитини відчути батьківське тепло і затишок рідного дому. Сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі, адже вона, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. На добрих материнських порадах і мудрих батьківських настановах тримається світ.

Володимир Ольшевський  звернувся до присутніх із найщирішими  словами поваги та вдячності. Мати-найдорожча, найцінніша і найрідніша для кожного з нас людина. Матері-героїні заслуговують надзвичайної шани і поваги. Особлива вдячність сердечним, по-справжньому добрим і відповідальним людям, які приймають дітей у свої сім’ї, створюють дитячі будинки сімейного типу. "Ви даєте дітям найдорожче - можливість мати родину, відкриваєте для таких дітей  своє серце, ділитесь теплом і радістю. Висловлюю вам вдячність за небайдужість до дитячої долі"-зазначив Володимир Едуардович.

Подяки, квіти, подарунки від керівництва району і міста отримали матері-героїні, прийомні батьки, батьки дитячих будинків сімейного типу.  Відзначено також  переможців конкурсу "Родинне дерево" та найактивніших учасників  Всеукраїнської акції "Серце до серця".

Зворушливими були виступи під час концертної програми представників родин Стьопіних та Марченкових, цього дня по- особливому звучали і музика, і пісні про маму, про тата, про сім’ю, про українську родину.