Вінницька делегація перебуває з офіційним візитом у Чеській Республіці

Пон, 29/01/2018 - 14:45

З 29 січня по 2 лютого голова районної ради Михайло Бурлака в складі делегації Вінницької області перебуває з офіційним візитом у Ліберецькому краї Чеської Республіки. Участь у поїздці взяли окремі голови районних рад, представники профільних департаментів облдержадміністрації, керівництво виконавчого апарату обласної Ради, головні лікарі обласних медичних закладів, представник Агенції регіонального розвитку Вінницької області.

Перебуваючи з візитом у місті Ліберці, делегація зустрілась із Гетьманом Ліберецького краю паном Мартіном Путом та членами Регіональної Ради. В ході зустрічі Мартін Пута поділився досвідом формування місцевої ради, чисельність якої наразі складається із 45 депутатів. Вибори органів місцевого самоврядування відбуваються один раз на 4 роки, сесії проходять в online  режимі. 30 січня в Ліберецькому краї заплановане проведення пленарного засідання сесії, участь у роботі якої візьмуть вінничани. Вони зможуть переконатись у відкритості та прозорості проведення сесій.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник, у свою чергу, розповів про формування Вінницької обласної Ради, поділився досвідом співпраці партій та фракцій, які увійшли до діючого складу Ради. Також зазначив, що протягом каденції відбулось 27 пленарних засідань сесій і у своїй діяльності Вінницька обласна Рада визнана найпрозорішою.

Заступники Гетьмана – члени Регіональної ради розповіли про організацію роботи у медичній галузі та акцентували увагу присутніх під час зустрічі на основних етапах формування медичних закладів різного рівня підпорядкування.