Вітання керівництва району до Дня місцевого самоврядування

Чтв, 06/12/2018 - 17:15

Шановні колеги!

Бершадська районна рада та районна державна адміністрація щиро вітають Вас  з Днем місцевого самоврядування!

У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних та приватних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.

Усім причетним до цього свята, хочеться подякувати за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю та побажати міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди та добра.

Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.

З повагою,

Голова Бершадської районної ради                  М. Бурлака